Dobrovoľníci pre Národný pochod za život. Pridaj sa aj ty!

Už onedlho sa uskutoční 2. Národný pochod za život. 20. septembra 2015 očakávame v Bratislave desaťtisíce ľudí, ktorí vyznávajú, že ľudský život je posvätný a nedotknuteľný. Bude to pokojné zhromaždenie, ale s jasným a pevným odkazom: každý človek má nevyčísliteľnú hodnotu.

Národný pochod si bude vyžadovať službu stoviek dobrovoľníkov.

Prečo sa stať dobrovoľníkom:

Už dlho je známa téma 2. Národného pochodu za život: RADOSŤ ZO ŽIVOTA. Najlepšie ju vyjadrime konkrétnou službou.

Dobrovoľníci sú nevyhnutní, aby bolo možné pripraviť a realizovať bohatý program ako aj usporiadať samotné zhromaždenie v nedeľu popoludní.

Dobrovoľníctvo je škola tímovosti, rôznych zručností

Dobrovoľníctvo pomáha objavovať a rozvíjať Tvoje osobnostné predpoklady, talenty.

Dobrovoľníci sú vzácni, lebo ich dobrá vôľa je najkrajším svedectvom o dobrom Bohu a o tom, že nezištne pomáhať je naozaj dôvod na radosť. Svedčia o tom užasnutí pozorovatelia z radov polície, štátnych orgánov i občanov, ktorí nechápu, „ako to môže tak dobre fungovať bez platených firiem a SBS-károv“.

 

   Pozývame všetkých ochotných ľudí – zvlášť mladých – z východného Slovenska do dobrovoľníckej služby na Národnom pochode za život!

   Vďaka iniciatíve košického pro-life spoločenstva Deti svätej Alžbety – Aliancia za život, o.z. a štedrej podpore viacerých sponzorov, ktorí chcú odbremeniť dobrovoľníkov od ďalších výdavkov, vám ponúkame prepravu z Košíc do Bratislavy a späť za cenu, ktorá nepresiahne 5€.

Leave A Comment

Copyright © Apoštolát ochrany života v Košickej arcidiecéze 2020. | Dizajn: lifestarter creative. Všetky práva vyhradené.